Protokolární vlak do skanzenu Mayrau 13. 9. 2014
Cesta tam i zpět. Trasa: Praha hl.n. - Praha Smíchov - Praha Zličín - Hostivice - Kladno - Kladno Dubí - býv. nádraží Kladno Barré a důl Mayrau. Videa naleznete zde: https://www.youtube.com/user/volta190/videos?sort=dd&view=0&shelf_id=4
Více
Název
Protokolární vlak do skanzenu Mayrau 13. 9. 2014
Popis
Cesta tam i zpět. Trasa: Praha hl.n. - Praha Smíchov - Praha Zličín - Hostivice - Kladno - Kladno Dubí - býv. nádraží Kladno Barré a důl Mayrau.
Videa naleznete zde: https://www.youtube.com/user/volta190/videos?sort=dd&view=0&shelf_id=4
Období
Statistiky
- 44 fotek
- 1 se líbí
Fototechnika
Nikon COOLPIX L120Nastavení
Nahlásit album
Fotoknihy z vašich fotek
Vyberte si z předchystaných knih pro Vás nebo vytvořte zcela novou.
Pexeso z vašich fotek
Stačí vybrat jen 32 fotek. Ostatní za Vás uděláme my.